Obudowy metalowe

Obudowy metalowe - skrzynki metalowe - producent

Jako producent nasze obudowy metalowe możemy zrobić na każdy wymiar. Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta.

Dla zamówień hurtowych ceny ustalamy indywidualnie. 

Przed zakupem hurtowym prosimy o kontakt z obsługą sklepu poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. 

Wszystkie nasze produkty objęte są 36 miesięczną gwarancją producenta.

Wystawiamy fakturę VAT.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Dla większej ilości towaru istnieje możliwość wysyłki na paletach.

Wymiary : ( szerokość X wysokość X głębokość) - dotyczy wszystkich obudów

Materiał : blacha stalowa, ocynkowana, malowana proszkowo

Przód skrzynki : drzwiczki zamykane zamkiem bębenkowym z dwoma kluczykami w zestawie , lub kłódka( dla wybranych modeli obudowy)

Tył obudowy :  w zależności od rodzaju skrzynki może to być  sklejka ,blacha pełna , blacha perforowana, lub puste "plecy".

Istnieje możliwość zamówienia innego koloru skrzynki z palety RAL.

Nasze obudowy metalowe robimy w wersji natynkowej jak i podtynkowej z kołnierzem zasłaniającym otwór montażowy.

Obudowy metalowe 

Jest 71 produktów.

Podkategorie

  • Podtynkowe

    Obudowa metalowa podtynkowa od producenta

    Nasz obudowy wykonujemy z ocynkowanej blachy zabezpieczonej elektrolitycznie następnie malowanej proszkowo.Do każdej skrzynki podtynkowej dodajemy dwa kluczyki. Obudowy w zależności od przeznaczenia mogą być ze sklejką montażową lub teletechniczne lub telekomunikacyjne z dodatkową blachą perforowaną.

    Skrzynki podtynkowe a telekomunikacyjne

    Nasz skrzynki telekomunikacyjne podtynkowe charakteryzują się regulowaną głębokością , która oscyluje pomiędzy 90 a 120 mm w zależności od potrzeb klienta. Głębokość zmieniana jest za pomocą 4 śrub mocujących ramkę maskowniczą do boków obudowy.

    Skrzynka podtynkowa ze sklejką takiej regulacji nie posiada jednakże na zamówienie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować również takie obudowy podtynkowe.

    Wszystkie nasze obudowy metalowe podtynkowe zwane też szafkami czy rozdzielnicami posiadają kołnierz maskujący o grubości 25 mm dlatego otwór montażowy może być nieco większy od wymiaru obudowy. Dodatkowym tego atutem jest możliwość zastosowania pianki montażowej pomiędzy ścianki obudowy a otwór w ścianie.

    Zachęcamy do zakupów oraz informujemy że zakupione u nas obudowy wysyłamy w ciągu 24 godzin. 

  • Natynkowe

    Producent natynkowych obudów metalowych

    Nasze skrzynki produkujemy z najwyższej jakości blachy, która następnie jest zabezpieczana ocynkiem i malowana proszkowo w standardowej wersji w kolorze białym z palety RAL o numerze 9003.

    Na Państwa życzenie możemy zmienić kolor na inny. O szczegóły proszę pisać na biuro@obudowymetalowe.net .

    Produkujemy obudowy metalowe zwane też szafkami czy rozdzielnicami o wymiarach standardowych lub na wymiar podany przez klienta. 

    W naszej ofercie posiadamy skrzynki bez pleców jak również z plecami wykonanymi ze sklejki 6 mm, blachy montażowej, lub perforowanej.

    Obudowy natynkowe TPR

    Wykonywane z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie, pomalowane proszkowo farbą poliestrową zewnętrzną.

    Drzwiczki skrzynek zamontowane są na solidnych zawiasach, zamykane na zamek bębenkowy, jednopunktowy z dwoma kluczykami w komplecie.


    Tył obudowy wykonany jest ze sklejki ( ok 6 mm) lub blachy ocynkowanej ( odkręcanej). Wykonujemy też rozdzielnice bez tylnej ścianki.


    Szeroko gama rozmiarów pozwala na zastosowanie  ich w różnego rodzaju  instalacjach teletechnicznych, do zabezpieczenia urządzeń stosowanych w instalacjach antenowych, ethernetowych, alarmowych czy elektrycznych.
    Ponadto obudowy bez tylnej ścianki mają również zastosowanie w budownictwie do osłony i zabezpieczania różnego rodzaju zaworów, liczników, rozdzielaczy, itp.


    Pomalowanie produktu proszkowo farbą poliestrową zewnętrzną zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed korozją oraz estetyczny wygląd przez wiele lat.
    Dopuszczenie do malowania tą farbą w budynkach użyteczności publicznej zapewnia specjalny atest PZH.

     

    Szafki teletechniczne i skrzynki telekomunikacyjne

    Oprócz standardowych obudów znajdziecie tu także skrzynki telekomunikacyjne czy teletechniczne. Wyróżniają się one wbudowanym panelem wyposażonym w 8 otworów na złącza typu "F" , 8 otworów typu "Keystone" oraz 2 otwory na adaptery światłowodowe.

     Skrzynki gazowe

    Produkujemy także skrzynki gazowe, które w standardzie malowane są na kolor żółty , istnieje jednak możliwość zamówienia innego koloru z palety kolorów RAL. Nasze obudowy gazowe mogą być w wersji z przebiciami wentylacyjnymi lub bez w zależności od przeznaczenia obudowy wewnętrzna - zewnętrzna. Każda skrzynka gazowa wyposażona jest w kluczyk typu "trójkąt" lub " kwadrat". 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów