Natynkowe

Producent natynkowych obudów metalowych

Nasze skrzynki produkujemy z najwyższej jakości blachy, która następnie jest zabezpieczana ocynkiem i malowana proszkowo w standardowej wersji w kolorze białym z palety RAL o numerze 9003.

Na Państwa życzenie możemy zmienić kolor na inny. O szczegóły proszę pisać na biuro@obudowymetalowe.net .

Produkujemy obudowy metalowe zwane też szafkami czy rozdzielnicami o wymiarach standardowych lub na wymiar podany przez klienta. 

W naszej ofercie posiadamy skrzynki bez pleców jak również z plecami wykonanymi ze sklejki 6 mm, blachy montażowej, lub perforowanej.

Szafki teletechniczne i skrzynki telekomunikacyjne

Oprócz standardowych obudów znajdziecie tu także skrzynki telekomunikacyjne czy teletechniczne. Wyróżniają się one wbudowanym panelem wyposażonym w 8 otworów na złącza typu "F" , 8 otworów typu "Keystone" oraz 2 otwory na adaptery światłowodowe.

 Skrzynki gazowe

Produkujemy także skrzynki gazowe, które w standardzie malowane są na kolor żółty , istnieje jednak możliwość zamówienia innego koloru z palety kolorów RAL. Nasze obudowy gazowe mogą być w wersji z przebiciami wentylacyjnymi lub bez w zależności od przeznaczenia obudowy wewnętrzna - zewnętrzna. Każda skrzynka gazowa wyposażona jest w kluczyk typu "trójkąt" lub " kwadrat". 

Natynkowe 

Jest 56 produktów.

Podkategorie

 • tył sklejka

  Producent natynkowych obudów metalowych

  Tył wykonany ze sklejki-

  Zapraszamy do zakupów w sklepie producenta. Wszystkie nasze skrzynki i obudowy są zabezpieczone antykorozyjnie i malowane proszkowo w kolorach palety RAL.

  Możliwość zamówień hurtowych- ceny ustalane indywidualnie.

  Jeśli jesteś zainteresowany innymi naszymi obudowami metalowymi koniecznie zobacz również:

  tył z blachy

  tył otwarty

  telekomunikacyjne

  gazowe

  podtynkowe

 • tył blacha

  Tylna ścianka obudowy wykonana jest z blachy.

  Zapraszamy do zakupów na stronie producenta obudów metalowych.

 • tył otwarty

  Obudowa metalowa - bez tylnej ścianki

  Sklep producenta obudów metalowych

 • telekomunikacyjne

  Sklep producenta natynkowych obudów metalowych

  Zapraszamy do zakupów

 • gazowe

  Skrzynki gazowe 

  są to obudowy metalowe lub z tworzyw sztucznych zapewniające ochronę na liczniki gazowe , reduktory, oraz inne urządzenia instalacji gazowej.

  Każda szafka gazowa produkowana przez nas, przystosowana jest do zamontowania wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Ochronę przed warunkami atmosferycznymi zapewniają odpowiednio dobrane materiały z których wykonujemy nasze obudowy.

  Wszystkie nasze wyroby wykonane są z ocynkowanej blach o grubości od 0,8 - 1,2 mm ocynkowanej elektrolitycznie, która następnie jest malowana proszkowo farbą poliestrową zewnętrzną.

  Skrzynki posiadają zamek gazowy tzw. "kwadrat" - klucz do takiego zamka posiadają odpowiednie służby co w razie awarii zapewnia szybki dostęp do urządzeń gazowych odpowiednim osobom.
  Dodatkowo nasze szafki gazowe posiadają otwory wentylacyjne, a dzięki zastosowaniu laserowej techniki wycinania - w przeciwieństwie do tłoczonej wentylacji - możliwe jest zamontowanie skrzynki w taki sposób aby drzwiczki w zależności od potrzeby otwierały się na lewo lub prawo. 

  Na wszystkie nasze skrzynki gazowe dostają Państwo 36 miesięcy gwarancji producenta.

 • nietypowe

  Sklep producenta gazowych obudów metalowych

  Zapraszamy do zakupów bezpośrednio na stronie producenta

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów